locul unde toate interesele se intersectează

Порекомендовать страницу

Păduraru Ion

Ministrul Justiţiei

Период: 12.03.1999 - 12.11.1999
Причина: DP nr.1215-II din 12.11.99 privind demisia Guvernului, MO nr.128-129/642 din 17.11.1999

Guvernul Sturza

Биографические данные

  • Дата рождения: 18.01.1961

  • Место рождения: s. Ţîpleşteşti, r. Sîngerei, R. Moldova

  • Download CVDOC, 27 КБ

Декларации доходов

Декларации интересов

Кандидат на выборы со стороны партии

Click on the desired job to view its details.