locul unde toate interesele se intersectează

Порекомендовать страницу

Păduraru Ion

Ministrul Justiţiei

Период: 22.05.1998 - 03.02.1999
Причина: HP nr.266-XIV din 03.02.1999 privind demisia Guvernului, MO nr.14-15/68 din 12.02.1999

Guvernul Ciubuc-2

Биографические данные

  • Дата рождения: 18.01.1961

  • Место рождения: s. Ţîpleşteşti, r. Sîngerei, R. Moldova

  • Download CVDOC, 27 КБ

Декларации доходов

Декларации интересов

Кандидат на выборы со стороны партии

Click on the desired job to view its details.