locul unde toate interesele se intersectează

Порекомендовать страницу

Cernomaz Nicolae

Ministrul Afacerilor Externe

Период: 22.11.2000 - 20.03.2001
Причина: HP nr.9-XV din 20.03.2001 privind demisia Guvernului, MO nr.31-34/119 din 22.03.2001

Guvernul Braghiş

Биографические данные

  • Дата рождения: 14.12.1949

  • Место рождения: s. Țiganca, r. Cantemir

  • Download CVDOC, 34 КБ

Декларации доходов

Декларации интересов

Кандидат на выборы со стороны партии

Click on the desired job to view its details.