locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Tăbăcaru Nicolae

Ministrul Afacerilor Externe

Perioada: 12.03.1999 - 12.11.1999
Motiv: DP nr.1215-II din 12.11.99 privind demisia Guvernului, MO nr.128-129/642 din 17.11.1999

Guvernul Sturza

Date biografice

  • Data naşterii: 20.08.1955

  • Locul naşterii: s. Cioara-Mârza, r. Tarutino, reg. Odessa, Ucraina

  • Download CVDOC, 29.5 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Candidat la alegeri din partea partidului

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.