locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Tăbăcaru Nicolae

Ministrul Afacerilor Externe

Perioada: 21.12.1999 - 22.11.2000
Motiv: Revocat prin DP nr.1776-II  din  22.11.2000 privind revocarea domnului Nicolae TĂBĂCARU din funcţia de ministru al afacerilor externe, MO nr.149-151/1127 din 30.11.2000.

Guvernul Braghiş

Date biografice

  • Data naşterii: 20.08.1955

  • Locul naşterii: s. Cioara-Mârza, r. Tarutino, reg. Odessa, Ucraina

  • Download CVDOC, 29.5 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Candidat la alegeri din partea partidului

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.