locul unde toate interesele se intersectează

Informaţia demnitarului

Fractiune parlamentara

PL

Recomandă pagina

Şalaru Anatolie

PL Deputat

Perioada: 29.07.2009 - 31.03.2010
Motiv: demisie

Activitatea deputatului in cifre:

Luări de cuvînt în plen: 0

Iniţiative legislative: 0

Declaraţii/interpelări: 0

Prezenţa la sedinţe conform stenogramelor: 28.08.2009 - 23.03.2010

Prezent: 97%Absent motivat: 0%Absent nemotivat: 3%
28.08.200902.09.200910.09.200911.09.200917.09.200918.09.200925.09.200902.10.200907.10.200915.10.200916.10.200920.10.200922.10.200929.10.200930.10.200903.11.200906.11.200912.11.200926.11.200927.11.200903.12.200904.12.200907.12.200915.12.200917.12.200918.12.200923.12.200929.12.200911.02.201012.02.201019.02.201004.03.201005.03.201018.03.201019.03.201023.03.201026.02.2010

Date biografice

  • Data naşterii: 07.02.1962

  • Locul naşterii: s. Văratic, r. Rîşcani, R. Moldova

  • Studii: 1979-1985 - Universitatea de Stat de Medicină din Chişinău.

  • Download CVDOC, 49.5 KB

Declaraţii de venit

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.