locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Pasat Valeriu

Ministrul Apărării

Perioada: 25.01.1997 - 30.04.1998
Motiv: HP nr.15-XIV din 30.04.98 privind demisia Guvernului, MO nr.42-43/305 din 14.05.1998

Guvernul Ciubuc-1

Date biografice

  • Data naşterii: 13.07.1958

  • Locul naşterii: s. Scumpia, r. Făleşti

  • Download CVDOC, 60.5 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Candidat la alegeri din partea partidului

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.

Conexiuni confirmate

Conexiuni posibile