locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Manoli Mihail

Ministrul Finanţelor

Perioada: 19.04.2001 - 24.03.2005
Motiv: HP nr.7-XVI din 24.03.2005 privind demisia Guvernului, MO nr.46-50/172 din 25.03.2005

Guvernul Tarlev-1

Date biografice

  • Data naşterii: 20.09.1954

  • Locul naşterii: s. Valea Mare, r. Ungheni, R. Moldova

  • Download CVDOC, 42 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.

Conexiuni posibile