locul unde toate interesele se intersectează

Порекомендовать страницу

Vrabie Vitalie

Ministrul Apărării

Период: 16.07.2007 - 20.03.2008
Причина: HP nr.55-XVI din 20.03.2008 privind demisia Guvernului, MO nr.61-62/199 din 25.03.2008

Guvernul Tarlev - 2

Биографические данные

  • Дата рождения: 02.10.1964

  • Место рождения: s. Costuleni, r. Ungheni

  • Download CVDOC, 55 КБ

Декларации доходов

Декларации интересов

Кандидат на выборы со стороны партии

Click on the desired job to view its details.