locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Vrabie Vitalie

Ministrul Apărării

Perioada: 16.07.2007 - 20.03.2008
Motiv: HP nr.55-XVI din 20.03.2008 privind demisia Guvernului, MO nr.61-62/199 din 25.03.2008

Guvernul Tarlev - 2

Date biografice

  • Data naşterii: 02.10.1964

  • Locul naşterii: s. Costuleni, r. Ungheni

  • Download CVDOC, 55 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Candidat la alegeri din partea partidului

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.