locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Sturza Vasile

Ministrul Justiţiei

Perioada: 25.01.1997 - 30.04.1998
Motiv: HP nr.15-XIV din 30.04.98 privind demisia Guvernului, MO nr.42-43/305 din 14.05.1998

Guvernul Ciubuc-1

Date biografice

  • Data naşterii: 13.03.1953

  • Locul naşterii: s. Căbăieşti, r. Călăraşi, R. Moldova

  • Download CVDOC, 49.5 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Candidat la alegeri din partea partidului

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.

Conexiuni posibile