locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Pîrlog Vitalie

Ministrul Justiţiei

Perioada: 20.09.2006 - 20.03.2008
Motiv: HP nr.55-XVI din 20.03.2008 privind demisia Guvernului, MO nr.61-62/199 din 25.03.2008

Guvernul Tarlev - 2

Date biografice

  • Data naşterii: 28.07.1974

  • Locul naşterii: or. Nisporeni, r. Nisporeni

  • Download CVDOC, 71.5 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.