locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Păduraru Ion

Ministrul Justiţiei

Perioada: 12.03.1999 - 12.11.1999
Motiv: DP nr.1215-II din 12.11.99 privind demisia Guvernului, MO nr.128-129/642 din 17.11.1999

Guvernul Sturza

Date biografice

  • Data naşterii: 18.01.1961

  • Locul naşterii: s. Ţîpleşteşti, r. Sîngerei, R. Moldova

  • Download CVDOC, 27 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.