locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Păduraru Ion

Ministrul Justiţiei

Perioada: 22.05.1998 - 03.02.1999
Motiv: HP nr.266-XIV din 03.02.1999 privind demisia Guvernului, MO nr.14-15/68 din 12.02.1999

Guvernul Ciubuc-2

Date biografice

  • Data naşterii: 18.01.1961

  • Locul naşterii: s. Ţîpleşteşti, r. Sîngerei, R. Moldova

  • Download CVDOC, 27 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.