locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Morei Ion

Ministrul Justiţiei

Perioada: 19.04.2001 - 12.02.2003
Motiv: DP nr.1114-III din 12.02.2003 privind revocarea domnului Ion MOREI din funcţia de ministru al justiţiei, MO nr.20-22/75 din 14.02.2003.

Guvernul Tarlev-1

Date biografice

  • Data naşterii: 13.09.1955

  • Locul naşterii: s. Polovinnoe, regiunea Kurgan, Federaţia Rusă

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Candidat la alegeri din partea partidului

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.