locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Antoci Constantin

Ministrul Afacerilor Interne

Perioada: 04.08.1992 - 31.03.1994
Motiv: HP nr.15-XIII din 31.03.94 privind depunerea împuternicirilor de către Guvern, Monitor nr.4/89 din 30.04.1994

Guvernul Sangheli-1

Date biografice

  • Data naşterii: 28.02.1949

  • Locul naşterii: s. Mihailovca, r. Cimişlia, R. Moldova

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Candidat la alegeri din partea partidului

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.